Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt

Vi som arbetar på Dialoga

Våld i nära relationer

Anna Olbers, utvecklingsledare
Arbetar med utbildningar och nätverk
telefon: 031-367 93 37 mobil: 0722-187 447
e-post: anna.olbers@socialresurs.goteborg.se

Jenny Vikman, utvecklingsledare
Arbetar med utbildningar och nätverk
telefon: 031-367 91 31 mobil: 0727-41 46 65
e-post: jenny.vikman@socialresurs.goteborg.se

Kajsa Bogren, utvecklingsledare
Arbetar med utbildningar och nätverk
telefon: 031-367 98 68 mobil: 0728-56 55 16                                  
e-post: kajsa.bogren@socialresurs.goteborg.se 

Maria Söndergaard, utvecklingsledare
Arbetar med utbildningar och nätverk
telefon: 031-367 92 96 mobil: 0702-397 970
e-post: maria.sondergaard@socialresurs.goteborg.se

Veronica Liliedahl, utvecklingsledare
Göteborgs Stads samordnare mot våld i nära relationer
telefon: 031-367 94 17  mobil: 0761-390936                                        
e-post: veronica.liliedahl@socialresurs.goteborg.se

Hedersrelaterat våld

Katarina Idegård, utvecklingsledare
Göteborgs Stads samordnare mot hedersrelaterat våld
telefon: 031-367 91 36 mobil: 072-5512914
e-post: katarina.idegard@sociaresurs.goteborg.se

Linda Hansson, utvecklingsledare
Arbetar med samordning av Resursteam heder, Göteborgs Stad
telefon: 031-367 91 51 mobil: 0704-20 45 86
e-post: linda.hansson@socialresurs.goteborg.se 

Birgitta Alehed Bjelkenäs, utvecklingsledare
Arbetar med utbildningar och konsultationer
telefon: 031-367 98 79 mobil: 072- 856 55 52
e-post: birgitta.bjelkenas@socialresurs.goteborg.se

Soleyman Ghasemiani, utvecklingsledare
Arbetar med utbildningar och konsultationer
telefon:  031-367 98 69 mobil: 072-856 55 37
e-post: soleyman.ghasemiani@socialresurs.goteborg.se

 

Funktionsbrevlåda
dialoga@socialresurs.goteborg.se

Maj Bjurving, enhetschef
telefon: 031-367 90 84
e-post: maj.bjurving@socialresurs.goteborg.se

Marita Johansson, administratör
telefon: 031-367 98 65 mobil: 0703-12 02 63
e-post: marita.solveig.johansson@socialresurs.goteborg.se

Gerda Cedergren Kilander, kommunikatör
telefon: 031-367 92 95 mobil: 072-21 66 816
e-post: gerda.cedergren@socialresurs.goteborg.se

Hitta till Dialoga

Besöksadress är Gårdavägen 1, Göteborg

Inne i huset är det skyltat med "Dialoga" och pilhänvisning. När du kommer in genom huvudentrén går du till höger in i en korridor. Ta sedan vänster in genom en glasdörr. Dialogas kontor ligger en trappa upp till vänster. Ring på klockan. Vi tar endast emot avtalade besök. Välkommen!

Senast uppdaterad: 2020-10-05 13:10