Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt Dialoga

På den här sidan hittar du kontaktuppgifter till Dialogas medarbetare.

Våld i nära relationer

För frågor om samordning och konsultation

Johanna Linnaro, utvecklingsledare
telefon: 031-365 72 85 mobil: 076-697 02 62
e-post: johanna.linnaro@socialcentrum.goteborg.se

Tjänstledig - Veronica Liliedahl, utvecklingsledare och samordnare VINR

För frågor om utbildningar

Jenny Vikman, utvecklingsledare
telefon: 031-367 91 31 mobil: 072-741 46 65
e-post: jenny.vikman@socialcentrum.goteborg.se

Maria Söndergaard, utvecklingsledare
telefon: 031-367 92 96 mobil: 070-239 79 70
e-post: maria.sondergaard@socialcentrum.goteborg.se

Stina Birgegård, utvecklingsledare
telefon: 031-367 98 68 mobil: 072-856 55 16
e-post: stina.birgegard@socialcentrum.goteborg.se

Hedersrelaterat våld

För frågor om samordning och konsultation

Katarina Idegård, utvecklingsledare och samordnare HRV och VINR
telefon: 031-367 91 36 mobil: 072-551 29 14
e-post: katarina.idegard@socialcentrum.goteborg.se

För frågor om utbildning

Birgitta Alehed Bjelkenäs, utvecklingsledare
telefon: 031-367 98 79 mobil: 072- 856 55 52
e-post: birgitta.bjelkenas@socialcentrum.goteborg.se

Nadia Rasouki, utvecklingsledare
telefon: 031-365 73 12 mobil: 072-146 05 88
e-post: nadia.rasouki@socialcentrum.goteborg.se

För frågor om samordning Resursteam heder

Linda Hansson, utvecklingsledare och samordnare
telefon: 031-367 91 51 mobil: 070-420 45 86
e-post: linda.hansson@socialcentrum.goteborg.se

Övriga kontaktuppgifter

Funktionsbrevlåda
dialoga@socialcentrum.goteborg.se

Gerda Cedergren Kilander, kommunikatör
telefon: 031-367 92 95 mobil: 072-21 66 816
e-post: gerda.cedergren@socialcentrum.goteborg.se

Maj Bjurving, enhetschef
telefon: 031-367 90 84
e-post: maj.bjurving@socialcentrum.goteborg.se

Marita Johansson, administratör
telefon: 031-367 98 65 mobil: 070-312 02 63
e-post: marita.solveig.johansson@socialcentrum.goteborg.se

Hitta till Dialoga

Besöksadress är Gårdavägen 1, Göteborg

Inne i huset är det skyltat med "Dialoga" och pilhänvisning. När du kommer in genom huvudentrén går du till höger in i en korridor. Ta sedan vänster in genom en glasdörr. Dialogas kontor ligger en trappa upp till vänster. Ring på klockan. Vi tar endast emot avtalade besök.

Är du i behov av att använda hiss, var vänlig och ta kontakt med någon av våra medarbetare i förväg. 

Välkommen!

Postadress

Socialförvaltningen Centrum
Dialoga - kompetenscentrum om våld i nära relationer och hedersrelaterat våld
Box 5293
402 25 Göteborg

Senast uppdaterad: 2021-11-16 15:05